Kainos: +15% antkainis prie kainos kataloge, taip pat +21% PVM.
Išskyrus
ELFA-DISTRELEC - kainos kaip kataloge, prisideda tik 21% PVM.

Užsakant iš Mouser, Digikey arba Farnell katalogų, tarpininkavimo mokestis (antkainis) yra 15% . Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visuose kataloguose kainos yra nurodytos be PVM (21%). T.y. užsakovo kaina su PVM būtų paskaičiuojama prie kainos kataloge pridedant ir 21% PVM. Užsakant iš ELFA-DISTRELEC katalogo, antkainio kainoms nėra, prisideda tik 21% PVM.


Terminas: 2-7d.d. į centrinį sandėlį, +1...3d.d. atsiimant filiale.

Užsakytų prekių gavimo terminas į UAB SPIKARĖ centrinį sandėlį yra 2-7d.d. (konkretus terminas priklauso nuo užsakymo datos). Jeigu užsakovas pageidauja užsakymą atsiimti viename iš mūsų filialų, tai trunka 1...3d.d. papildomai.


Užsakymo pateikimo būdas: el. paštu orders@rcl.lt arba filiale. Reikalingas užstatas arba išankstinis apmokėjimas.

Užsakymai priimami el. paštu orders@rcl.lt . Laiške prašome nurodyti iš kokio katalogo užsakoma, atitinkamo katalogo prekės kodą (ne gamintojo, o būtent katalogo prekės kodą) ir užsakomą kiekį. Katalogų prekių kodai randasi, pvz. (apibraukta raudonai):

 

 

Šią informaciją (katalogo pavadinimą, kodą, kiekį) galite pateikti ir MS Excel faile.

Taip pat prašome nurodyti savo vardą, pavardę, adresą (tai reikalinga išrašant sąskaitas), telefono numerį, kur ir kaip norėsite atsiimti užsakymą (galime ir išsiųsti per kurjerį ir tai kainuotų 3,70 EUR su PVM).

Prašome atkreipti dėmesį, ar prekių kiekiai yra pakankami atitinkamo tiekėjo (katalogo) sandėlyje. Jei nepakankami, katalogų internet. svetainėse yra nurodomas preliminarus gavimo terminas - jeigu jis Jus tenkina ir galite laukti, prašome tai nurodyti kaip pastabą prie užsakomos prekės kiekio.

Užsakymai iš katalogų taip pat priimami atvykus į mūsų filialus.


Kitos sąlygos:

- Užsakytos iš katalogų prekės negali būti grąžinamos vienašališku užsakovo sprendimu, t.y. turime teisę nepriimti grąžinamų prekių. Grąžinimo sąlygos ir galimybė priklauso nuo katalogo, iš kurio buvo užsakinėjamos prekės, grąžinimo sąlygų. Jos nurodomos atitinkamo katalogo internetinėje svetainėje.
- Užsakovas įsipareigoja 100% atsiskaityti už prekes, užsakytas iš katalogų. Įsipareigojimas atsiskaityti už iš katalogų užsakytas prekes atsiranda iš karto po užsakymo pateikimo. Šis užsakymas negali būtų užsakovo vienašališkai atšaukiamas.
- Užsakymai iš katalogų yra vykdomi tik už juos iš anksto apmokėjus. Ši sąlyga gali būti užsakymo priėmėjo sprendimu ir netaikoma. Užsakymą pateikus el. paštu, prašome sulaukti sąskaitos apmokėjimui - ją išsiųsime galimai greičiau, gavus Jūsų užsakymą arba pranešime kad užsakymas priimtas ir vykdomas be išankstinio apmokėjimo.

Iškilus neaiškumams ar dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. paštu orders@rcl.lt .