ABL8RPS24050 Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 24VDC; 5A; -25÷50°C yTjBPnJq7kf56CN30szYoZlmra61Zf_lGJ-NLq9EhME
ABL8RPS24050 Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 24VDC; 5A; -25÷50°C