AMED120W-12SGY Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 12VDC; 10A; -25÷70°C U82adZy8_r7DmdwiWtV9CDMRrC7FjSlYw-nuV7zDEfk
AMED120W-12SGY Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 12VDC; 10A; -25÷70°C