AMED10-5SGY Power supply: switching; for DIN rail; 10W; 5VDC; 2A; 90÷264VAC pIzKCUVhN273YfYHro4tKzNDZbYQ1WDTn0ZvCWiDKZ0
AMED10-5SGY Power supply: switching; for DIN rail; 10W; 5VDC; 2A; 90÷264VAC