AMED120-48SGY Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 48VDC; 2.5A; -25÷70°C UaX0UcUalmfEZiUyQ5fI3XOVbvOGA3yi2sgpXNtaFE8
AMED120-48SGY Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 48VDC; 2.5A; -25÷70°C