0402AS-1N2K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 1.2nH; 700mA; R: 110mΩ; ±10%; -40÷150°C lGzgN48qd0_GKn_VzKR-cMDlyhPjqK6d1QQtlknQsk8
0402AS-1N2K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 1.2nH; 700mA; R: 110mΩ; ±10%; -40÷150°C