0402AS-6N8J-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 6.8nH; 680mA; R: 100mΩ; ±5%; -40÷150°C lGzgN48qd0_GKn_VzKR-cMDlyhPjqK6d1QQtlknQsk8
0402AS-6N8J-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 6.8nH; 680mA; R: 100mΩ; ±5%; -40÷150°C