0402F-056K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 56nH; 1.2A; R: 95mΩ; ±10%; -40÷85°C eYg6GzrEoynJuczxuNs2j1yiyaDCu5bIs6X18BM9p58
0402F-056K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 56nH; 1.2A; R: 95mΩ; ±10%; -40÷85°C