07HCP-272K-50 Inductor: wire; THT; 2700uH; 240mA; R: 6.8Ω; ±10%; Ø9.5x10.5mm LvJaMuUlaokRiExLflWnELr_aDeMKnLvtnz4A9I5RoY
07HCP-272K-50 Inductor: wire; THT; 2700uH; 240mA; R: 6.8Ω; ±10%; Ø9.5x10.5mm