07HCP-821K-50 Inductor: wire; THT; 820uH; 360mA; R: 1.56Ω; ±10%; Ø9.5x10.5mm LvJaMuUlaokRiExLflWnELr_aDeMKnLvtnz4A9I5RoY
07HCP-821K-50 Inductor: wire; THT; 820uH; 360mA; R: 1.56Ω; ±10%; Ø9.5x10.5mm