07HVP-122K-51 Inductor: wire; THT; 1200uH; 0.34A; R: 2.98Ω; ±10%; Ø8.3x10mm; H: 10mm EIFZWkEYSMPLS5isXfUZ2YKwrJuoeAAa6EWdqsPk2Fg
07HVP-122K-51 Inductor: wire; THT; 1200uH; 0.34A; R: 2.98Ω; ±10%; Ø8.3x10mm; H: 10mm