AM10CW-4824SLPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 24VDC; Iin: 250mA; THT eMDKSj_j1V4kLsDYq0OHIvHM7sVhZGsPVhG7T4AFfwM
AM10CW-4824SLPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 24VDC; Iin: 250mA; THT