AM10E-2405DZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; DIP24 vNPsd6oXWBnCppt-fjIrx-j4HLfKINkBskg1f7Q2fvI
AM10E-2405DZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; DIP24