AM15CW-2405DLPZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; THT vfbY_J4G1O0nK1rLzr6KYZd_bKVBVfknNexbx45pCeI
AM15CW-2405DLPZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; THT