AM15CW-2405SLPZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 5VDC; Iin: 694mA; Iout: 3A N6ZpLgC4pwowdrjWROI4iaaOoNB48CnWa49ZxIo981I
AM15CW-2405SLPZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 5VDC; Iin: 694mA; Iout: 3A