AM15CW-2412DLPZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC; THT oEEitEaCpIVi760x__Ah0xrhk4QULtJVcWAFlvtOSX8
AM15CW-2412DLPZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC; THT