AMED100S-12SGY Power supply: switching; for DIN rail; 90W; 12VDC; 7.5A; 90÷264VAC 1j1uHtemhEu8OrJAehrav104i_XQzFGqRcJHgIMJef0
AMED100S-12SGY Power supply: switching; for DIN rail; 90W; 12VDC; 7.5A; 90÷264VAC