AMED120-12S480NZ Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 12VDC; 10A; -25÷70°C 33O9QiRdmPyy8WhCl5XoPJz7zcB4gYRP8EbivyseqDs
AMED120-12S480NZ Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 12VDC; 10A; -25÷70°C