AMED120-12SGY Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 12VDC; 10A; 90÷264VAC adH9uZKV2XVRYOe4UmzAoBC08Qy44-sNiRlhi91XdmI
AMED120-12SGY Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 12VDC; 10A; 90÷264VAC