AMED120W-48SGY Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 48VDC; 2.5A; -25÷70°C nLl1f4Fj749QV42wKrzwwYCw3S-XiQEm_dxpXILV4A4
AMED120W-48SGY Power supply: switching; for DIN rail; 120W; 48VDC; 2.5A; -25÷70°C