AKM65US12 Power supply: switching; 12VDC; 5.42A; Out: 5,5/2,5; 65W; 80÷264VAC c65Vq2HIVLcGtlwNAizeMNZhbuy0gFS-B6B2b1DKKgY
AKM65US12 Power supply: switching; 12VDC; 5.42A; Out: 5,5/2,5; 65W; 80÷264VAC