NEF30-LDSC-U Control lamp; 30mm; NEF30; Illumin: LED; Ø30.5mm; IP20; 24÷230VAC GF9HX5UUKZn_ke-l499jxpzNcRta0g9k9bygzpErDSc
NEF30-LDSC-U Control lamp; 30mm; NEF30; Illumin: LED; Ø30.5mm; IP20; 24÷230VAC