VS-40EPS12-M3 Diode: rectifying; THT; 1.2kV; 40A; tube; Ifsm: 475A; TO247AC-2 8MBqdC34h8ygmKEkyi87h6wseY8QI2HUmulZPLsbTRM
VS-40EPS12-M3 Diode: rectifying; THT; 1.2kV; 40A; tube; Ifsm: 475A; TO247AC-2