VS-40HFR20 Diode: rectifying; 200V; 40A; anode to stud; DO203AB,DO5; 1.3V 8HlHQueQdF709MC0INJxWQOyYiL0IFlCy3nPmWarnIA
VS-40HFR20 Diode: rectifying; 200V; 40A; anode to stud; DO203AB,DO5; 1.3V