VS-70HFL100S05 Diode: rectifying; 1kV; 70A; cathode to stud; DO203AB,DO5; 1.85V F2SrbTL_cIozFJfTuBaxBSR2tChfvh2R3rZglnKipmo
VS-70HFL100S05 Diode: rectifying; 1kV; 70A; cathode to stud; DO203AB,DO5; 1.85V