VS-85HF40 Diode: rectifying; 400V; 85A; cathode to stud; DO203AB,DO5; 1.2V _FZT_ZvQ1aEYlnV8w5Bp053dSauiirkxe23nxz8m1P8
VS-85HF40 Diode: rectifying; 400V; 85A; cathode to stud; DO203AB,DO5; 1.2V