VS-85HFR40 Diode: rectifying; 400V; 85A; anode to stud; DO203AB,DO5; 1.2V l2yAhCPHPYxqDgJMAji7ohwcqVF2QUD4mG1YTQCGVyc
VS-85HFR40 Diode: rectifying; 400V; 85A; anode to stud; DO203AB,DO5; 1.2V