KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 22uF 50V FC PANASONIC 5x11mm EEUFC1H220
 KEK22_5PN.jpg
Kods KEK22/5/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1H220
  • Svars bruto 0.50g
E-veikala cena: 0,35
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (100)