KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   22uF 50V FC, ø5x11mm, EEUFC1H220 KEK22_5PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 22uF 50V FC, ø5x11mm, EEUFC1H220
Kodas KEK22/5/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1H220
  • Svoris bruto 0.50g
Eshop kaina: 0,35
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 0,30 0,2014
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (100)