KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 22uF 63V FC PANASONIC 7x12mm, EEU-FC1J220
 KEK22_6_PN.jpg
Kods KEK22/6/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEU-FC1J220
  • Svars bruto 6.60g
E-veikala cena: 0,45
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece nav noliktavā (0)