KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   22uF 63V FC,  ø7x12mm, EEU-FC1J220 KEK22_6_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 22uF 63V FC, ø7x12mm, EEU-FC1J220
Kodas KEK22/6/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEU-FC1J220
  • Svoris bruto 6.60g
Eshop kaina: 0,45
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 0,38 0,2378
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekės neturime (0)