KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 220uF 16V FC PANASONIC 8x11,5mm, EEU-FC1C221
 KEK22_5PN.jpg
Kods KEK220/1/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEU-FC1C221
  • Svars bruto 1.20g
E-veikala cena: 0,60
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (39)