KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS  220uF 16V FC, ø8x11.5mm, EEU-FC1C221 KEK22_5PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS 220uF 16V FC, ø8x11.5mm, EEU-FC1C221
Kodas KEK220/1/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEU-FC1C221
  • Svoris bruto 1.20g
Eshop kaina: 0,60
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 0,53 0,38
Min. užsakymas: 1 Kartotinumas: 1
Kiekis
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (39)