KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 220uF 35V FC PANASONIC ø8x12mm EEUFC1E221
 KEK220_2_PN.jpg
Kods KEK220/2/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1E221
  • Svars bruto 1.00g
E-veikala cena: 0,65
Daudzums: 10+ 25+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (51)
Veikals Viļņā, Ukmergės ielā 222 Prece ir noliktavā (21)
Veikals Kaunā, Savanorių prospekts 241 Prece ir noliktavā (22)
Apraksts
Datu lapa
● Izturība: 105 °C 2000 h●