KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   220uF 25V FC, ø8x12mm  EEUFC1E221 KEK220_2_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 220uF 25V FC, ø8x12mm EEUFC1E221
Kodas KEK220/2/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1E221
  • Svoris bruto 1.00g
Eshop kaina: 0,65
Kiekis: 10+ 25+
Kaina: 0,56 0,43
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (51)
Parduotuvė Vilniuje, Ukmergės g. 222 Prekę turime (21)
Parduotuvė Kaune, Savanorių pr. 241 Prekę turime (22)
Aprašymas
Duomenų lapas
● Darbinis laikas: 105 °C 2000 h