KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 220uF 35V FC, ø10x12,5mm, EEUFC1V221 Panasonic
 KEK220_3_PN.jpg
Kods KEK220/3/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1V221
  • Svars bruto 16.00g
E-veikala cena: 0,80
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (40)
Veikals Viļņā, Ukmergės ielā 222 Prece ir noliktavā (19)
Veikals Kaunā, Savanorių prospekts 241 Prece ir noliktavā (7)
Apraksts
Kondensatoru sērija:
EBService kalpošanas ilgums: 10000h
Korpusa izmēri: Ø8x15mm