KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  220uF 35V FC, ø10x12.5mm, EEUFC1V221 Panasonic KEK220_3_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 220uF 35V FC, ø10x12.5mm, EEUFC1V221 Panasonic
Kodas KEK220/3/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1V221
  • Svoris bruto 16.00g
Eshop kaina: 0,80
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 0,69 0,54
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (40)
Parduotuvė Vilniuje, Ukmergės g. 222 Prekę turime (19)
Parduotuvė Kaune, Savanorių pr. 241 Prekę turime (7)
Aprašymas
Kondensatorių serija: EB
Tarnavimo laikas: 10000h
Korpuso matmenys: Ø8x15 mm