KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 220uF 63V FC PANASONIC 10x24mm, EEUFC1J221
 KEK220_6_PN.jpg
Kods KEK220/6/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1J221
  • Svars bruto 2.88g
E-veikala cena: 1,35
Daudzums: 10+ 25+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (15)