KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   220uF 63V FC, ø10x25mm, EEUFC1J221 KEK220_6_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 220uF 63V FC, ø10x25mm, EEUFC1J221
Kodas KEK220/6/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1J221
  • Svoris bruto 2.88g
Eshop kaina: 1,35
Kiekis: 10+ 25+
Kaina: 1,19 0,90
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (15)