KONDENSATORS Zems pretestības līmenis 2200uF 16V 12,5x25mm EEUFC1C222 Panasonic
 PAN.jpg
Kods KEK2200/1/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1C222
  • Svars bruto 5.00g
E-veikala cena: 1,70
Daudzums: 4+ 8+
Cena: 1,50 1,26
1,38
Min. pasūtījums: 1 Daudzums iepakojumā: 1
Daudzums
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (7)