KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   2200uF 16V ø12.5x25mm EEUFC1C222 Panasonic PAN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 2200uF 16V ø12.5x25mm EEUFC1C222 Panasonic
Kodas KEK2200/1/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1C222
  • Svoris bruto 5.00g
Eshop kaina: 1,70
Kiekis: 4+ 8+
Kaina: 1,50 1,26
1,38
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (7)