KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 2200uF 35V FC PANASONIC 16x32mm EEUFC1V222
 KEXXX.jpg
Kods KEK2200/3/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1V222
  • Svars bruto 9.00g
E-veikala cena: 3,30
Daudzums: 3+ 6+
Cena: 2,94 2,37
2,80
Min. pasūtījums: 1 Daudzums iepakojumā: 1
Daudzums
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (5)