KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   2200uF 35V FC, ø16x32mm EEUFC1V222 KEXXX.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 2200uF 35V FC, ø16x32mm EEUFC1V222
Kodas KEK2200/3/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1V222
  • Svoris bruto 9.00g
Eshop kaina: 3,30
Kiekis: 3+ 6+
Kaina: 2,94 2,37
2,80
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (5)