KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 2200uF 50V FC PANASONIC 18x37mm, EEU-FC1H222
 KEK2200_5_PN.jpg
Kods KEK2200/5/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEU-FC1H222
  • Svars bruto 14.00g
E-veikala cena: 4,50
Daudzums: 3+ 6+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (20)