KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   2200uF 50V FC, ø18x37mm, EEU-FC1H222 KEK2200_5_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 2200uF 50V FC, ø18x37mm, EEU-FC1H222
Kodas KEK2200/5/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEU-FC1H222
  • Svoris bruto 14.00g
Eshop kaina: 4,50
Kiekis: 3+ 6+
Kaina: 4,00 3,52
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (20)