KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 33uF 50V FC PANASONIC 7x12mm, EEU-FC1H330
 KEK33_5_PN.jpg
Kods KEK33/5/PN
  • Ražotāja kods EEU-FC1H330
  • Svars bruto 0.60g
E-veikala cena: 0,40
Daudzums: 5+ 10+ 25+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (50)