KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   33uF 50V FC, ø7x12mm, EEU-FC1H330 KEK33_5_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 33uF 50V FC, ø7x12mm, EEU-FC1H330
Kodas KEK33/5/PN
  • ID kodas EEU-FC1H330
  • Svoris bruto 0.60g
Eshop kaina: 0,40
Kiekis: 5+ 10+ 25+
Kaina: 0,34 0,2793 0,2508
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (50)