KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 330uF 35V FC PANASONIC 10x16mm EEUFC1V331
 KEXXX.jpg
Kods KEK330/3/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1V331
  • Svars bruto 2.00g
E-veikala cena: 0,85
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (35)