KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  330uF 35V FC, ø10x16mm EEUFC1V331 KEXXX.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 330uF 35V FC, ø10x16mm EEUFC1V331
Kodas KEK330/3/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1V331
  • Svoris bruto 2.00g
Eshop kaina: 0,85
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 0,72 0,37
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (35)