KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 330uF 63V FC, ø12,5x20mm, PANASONIC EEUFC1J331
 KEK330_6_PN.jpg
Kods KEK330/6/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1J331
  • Svars bruto 5.00g
E-veikala cena: 1,50
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (10)